Slowmove

“Usprawniając od lat pacjentów po urazach i z dysfunkcjami ortopedycznymi przekonałam się, jak ważna jest globalna praca z ciałem. Jak istotna jest równowaga mięśniowa, oddech, poprawne i świadome wykonywanie ćwiczeń oraz eliminacja nieprawidłowych, pogłębiających dysfunkcję przyzwyczajeń ruchowych. Pragnęłam stworzyć miejsce dla uważnej, świadomej pracy z ciałem, gdzie liczy się jakość, jasno określony cel i trwałe rezultaty. Dlatego powstało Slow Move. Miejsce, w którym można skupić się na swoich słabszych stronach w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Gdzie można uporać się z następstwami stresu i życia w biegu, zająć się sobą bez presji, zrelaksować.  Zapraszam serdecznie w imieniu swoim i zespołu doskonałych instruktorów.”

Agata Komorowska

O nas

Slow Move to nie tylko nazwa studio, to także nasz sposób myślenia o ruchu.  Proponujemy metody, które zwiększają sprawność, kształtują sylwetkę, a także przynoszą rozluźnienie, relaksują, niwelują dolegliwości bólowe. Programy treningowe opracowane są na bazie wiedzy i doświadczenia fizjoterapeutycznego, Pilatesu, najnowszych badań na temat powięzi. Zależy nam, aby każda uczestniczka ćwiczyła bez pośpiechu, poznała lepiej swoje ciało i robiła postępy we własnym tempie. Na zajęciach jest przestrzeń  na pracę w skupieniu pod bacznym okiem prowadzącej. Nie ma rywalizacji ani oceniania. Motywujemy, ale nie zmuszamy.

Dla kogo

Zapraszamy wszystkie kobiety lubiące uważny, świadomy trening. Mamy w ofercie zajęcia dla osób aktywnych, jak i potrzebujących relaksu czy powracających do sprawności po kontuzji, programy dla kobiet ciężarnych, po porodzie oraz dojrzałych.  Dla tych, które cierpią na dolegliwości bólowe kręgosłupa, głowy i inne związane z siedzącym trybem pracy, stresem i życiem w pośpiechu. Osobom z dysfunkcjami ruchu proponujemy trening medyczny prowadzony przez fizjoterapeutkę oraz terapię manualną.  Zajęcia odbywają się w małych grupach. Zapraszamy również na treningi indywidualnie, w parach lub do stworzenia własnej grupy.

Rekomendacje

Slow Move to bezpieczna przystań. Proste wnętrze, odpowiednia muzyka i światło świec pozwalają całkowicie się zrelaksować i wsłuchać w siebie. Dzięki zajęciom prowadzonym w małych grupach każda klientka traktowana jest indywidualnie. Profesjonalizm i pasja prowadzących sprawiają, że chce się tu przebywać. Zabiegane Miasteczko Wilanów potrzebowało takiego miejsca – spokojnego, kameralnego i autentycznego.

Ania K.

Gorąco polecam, uczęszczam na zajęcia od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście, cudowny klimat w czasie zajęć . Na uwagę zasługuje fakt, kameralnej atmosfery i czystości co ja osobiście bardzo sobie cenię 🙂

Sylwia Shamsa

Piękne, kameralne miejsce. ascetyczne i spokojne. Łatwo się skoncentrować na zajęciach, gdy ćwiczy niewielka grupa. Znakomita, ciepła atmosfera. Myślę, że jeszcze nie raz będę mogła się przekonać, że spotkanie właściwych ludzi we właściwym momencie to kluczowy element zmiany 🙂

Maja Raczyńska – Kaczmarek

Slow Move to miejsce, w którym spotkałam się nie tylko z profesjonalnym, bezpiecznym treningiem, ale też z indywidualnym podejściem. W trakcie zajęć czuję się zmotywowana do przekraczania granic swojego ciała. Te w połączeniu z systematycznością i dopasowaniem programu do wydolności mojego organizmu, sprawiły, że od kilku miesięcy czuję jakie robię postępy.

Slow Move to świetni trenerzy i kameralna atmosfera małego klubu.

Monika K.

Polecam osobom ceniącym kameralność (max 4 osoby), indywidualne podejście do klienta. Sala o wysokim standardzie wyposażenia.
Profesjonalne instruktorki.

Ewa Michalska – Kwiatkowska

Slow Move to jest to. Wcześniej chodziłam na zajęcia w dużych grupach. Nie mówię, ze było źle, zależy, co kto lubi. Mnie zachwyca praktycznie indywidualny tryb zajęć, domowa, ciepła atmosfera, możliwość bezpośrednich ćwiczeń z trenerem. Czasem jestem jedyną uczestniczką zajęć i nikt nie powiedział, że jest nas za mało. Czasem jest nas dwoje- troje, max czworo. Mimo tak kameralnych warunków, zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie. To naprawdę inny klimat, niż duża grupa, w której nawet najlepszy trener, nie ma dla ciebie czasu. Widać, że Dziewczyny są dobrze przygotowane do prowadzenia zajęć. Ciągle są inne ćwiczenia, mała salka, ale ogromna różnorodność. Nie zamienię Slow Move na żaden inny klub! I Wam gorąco polecam drogie koleżanki. Przychodźcie!

Inna R.

Przyjazne miejsce, profesjonalny sprzęt i bardzo profesjonalny oraz przemiły zespół. Szczególnie polecam trening indywidualny z Panią Agatę Komorowską.

Kamila Stankowska

Profesjonalnie, kameralnie i kobieco. Gorąco polecam.

Dagmara Witczak