Kasia Pyzik – Tederska

Kasia jest licencjonowanym instruktorem bodyART, deepWORK, BAX, a także Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Pilates. Brała udział w wielu szkoleniach i warsztatach poszerzających wiedzę w zakresie treningów Body&Mind.Od 3 lat są to głównie szkolenia organizowane przez Polska Szkołę bodyART i prowadzone przez międzynarodowych Mastertrenerów, m.in. bodyART Stretch, bodyART Flow, bodyART Dynamic, bodyART Extreme (BAX). Kasia zarówno na sali, jak i w życiu codziennym jest uśmiechnięta, pełna energii i stara się optymizmem zarażać innych. Do każdego uczestnika zajęć podchodzi indywidualnie. Cały czas pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w kolejnych warsztatach i szkoleniach. W Slow Move prowadzi bodyART, Stretch Flow.

Więcej o Kasi: body-flow.pl

Rekomendacje:

Ćwiczę z Kasią od trzech miesięcy – głównie indywidualnie, choć czasem, jak dzieci pozwolą, zaliczam również zajęcia grupowe. Z zajęć na zajęcia nawet ja, antytalent sportowy po dwóch cesarskich cięciach, zauważam progres – lepsza kondycja, gibkość, nawet jędrność 🙂 i cudownie ewoluująca świadomość ciała!…Zajęcia są „przemyślane”, mają swój rytm, choć za każdym razem są inne i przyjemnie rozwijające. Komentarze do ćwiczeń są jasne i zwięzłe, ale świetnie opisują dane pozycje. Polecam wszystkim, bo Kasia to chodząca pasja, która i mnie wciągnęła na dobre do świata bodyArt. Dziękuję jej za to.

Agnieszka

Byłam pod ogromnym wrażeniem Kasi, jej profesjonalizmu oraz wiedzy (również o trenowaniu ciężarnej!) już od pierwszych zajęć.
Doskonała jako trenerka indywidualna- zawsze przygotowana, kompetentna i wymagająca!

Diana

Kasia jest wyjątkową osobą i wspaniałym trenerem. Podziwiam jej wiedzę, profesjonalizm, a przede wszystkim pasję z jaką podchodzi do tego co robi. Swoim entuzjazmem skutecznie zaraża innych (w tym mnie :)) i sprawia, że na jej zajęcia chce się wracać!

Kasia N.