Justyna Jasłowska

Tancerka i choreograf, instruktorka Pilatesu I i II stopnia, ukończyła socjologię i fizjoterapię. Od 2004 roku działa artystycznie na polu teatru tańca i sztuk performatywnych związanych z ruchem jako środkiem wyrazu oraz multimediami. Współpracuje z wieloma artystami i grupami teatralnymi, tworzy autorskie projekty i solowe choreografie. Laureatka wielu nagród, stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Różnych technik tańca (butoh, współczesny, BMC, autentic movement) uczyła się jako uczestniczka warsztatów i programów tanecznych w Polsce i za granicą. Nieustannie poszerza swoją edukację taneczną i doświadczenie w pracy z ciałem. Prowadzi regularne warsztaty taneczno/choreograficzne/performerskie w oparciu o własne doświadczenia sceniczne, łącząc zdobyte umiejętności. Równolegle z działalnością artystyczną pracuje jako instruktorka zajęć rekreacyjnych i ogólnokondycyjnych. Wierzy, że w tańcu najważniejszy jest otwarty umysł, odwaga i autentyczność, a technika i ciało  to tylko środek wyrazu. Więcej http://www.taniecpolska.pl/ludzie/80.
W Slow Move prowadzi zajęcia: Pilates Mix – Zdrowy kręgosłupPilates Mix -IntensywnyTrening biegowy outdoor, Przeczytaj też: Justyna Jasłowska o swojej pasji.

Rekomendacje

Zajęcia Fit Dance prowadzone przez Justynę są ciekawe, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie.Sama prowadząca jest przesympatyczna, dba o luźną i przyjazną atmosferę na zajęciach.Miałam okazję również uczestniczyć w innych zajęciach Justyny „Odzyskaj formę po ciąży”, „Flow Streching” oraz „Pilates mix zdrowy kręgosłup” i wszystkie oceniam również bardzo pozytywnie.Zdarzyło mi się nie raz polecić koleżankom Slow Move i jedna z nich dzięki mnie:) korzysta z zajęć indywidualnych, które pomogły jej wrócić do zdrowia fizycznego. Slow Move wyrosło dla mnie jak spod ziemi, kameralne, bardzo blisko domu, zdecydowanie spełnia moje oczekiwania, tego mi trzeba było:)

Marta Sztykiel

Certyfikaty