Justyna Jasłowska

Absolwentka fizjoterapii Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego oraz socjologii na KUL. Instruktorka Pilates I i II stopnia. Uczestniczka szkoleń m.in. OM Pilates Disc, OM Stretching powięziowy, OM Rollers, OM Ball, OM Stretching meridianów oraz kursów fizjoterapeutycznych Mobilizacje mięśniowo-powięziowe z technikami wspomagającymi, Podejście osteopatyczne w terapii dna miednicy moduł I i II, Rozstęp mięśnia prostego brzucha DRA.

Współpracowała z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji oraz CKR Konstancin. Przez lata zajmowała się tańcem współczesnym jako tancerka i choreografka. Pasjonatka biegania w naturze i utytułowana zawodniczka biegów górskich. Zamiłowanie do pracy z ciałem i ruchu jako naturalnej funkcji doprowadziło do decyzji o studiowaniu fizjoterapii.
W Slow Move prowadzi zajęcia: Slow Move® Pilates, Slow Move® Stretching, Trening Personalny, Trening outdoor, Fizjotrening dla biegaczek oraz treningi biegowe indywidualne i grupowe dla początkujących.

Przeczytaj też: Justyna Jasłowska o swojej pasji.

Rekomendacje

Zajęcia Fit Dance prowadzone przez Justynę są ciekawe, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie.Sama prowadząca jest przesympatyczna, dba o luźną i przyjazną atmosferę na zajęciach.Miałam okazję również uczestniczyć w innych zajęciach Justyny „Odzyskaj formę po ciąży”, „Flow Streching” oraz „Pilates mix zdrowy kręgosłup” i wszystkie oceniam również bardzo pozytywnie.Zdarzyło mi się nie raz polecić koleżankom Slow Move i jedna z nich dzięki mnie:) korzysta z zajęć indywidualnych, które pomogły jej wrócić do zdrowia fizycznego. Slow Move wyrosło dla mnie jak spod ziemi, kameralne, bardzo blisko domu, zdecydowanie spełnia moje oczekiwania, tego mi trzeba było:)

Marta Sztykiel

Certyfikaty